Twitter universal website tag code Twitter website tag code

[Skip to content]

Private hospital continually investing in advanced diagnostic and treatment technologies
Search our Site

Greek patient accommodation and transport

Συμβουλές για τη διαμονή σας

Αν χρειάζεστε διαμονή πριν ή μετά την παραμονή σας στο νοσοκομείο ή αν χρειάζεστε διαμονή για τους φίλους και την οικογένειά σας κατά τη διάρκεια της παραμονής σας.

Υπάρχει αριθμός ξενοδοχείων και διαμερισμάτων κοντά στο νοσοκομείο Bupa Cromwell. Με κάποια από τα ξενοδοχεία (αυτά με τον αστερίσκο) έχουμε οργανώσει ειδικές τιμές για τους ασθενείς μας. Παρακαλώ αναφέρετε το όνομα του νοσοκομείου, όταν κλείνετε το δωμάτιο για να λάβετε τις εκπτώσεις.

Ξενοδοχεία κοντά στο Νοσοκομείο Bupa Cromwell

Hotels near Bupa Cromwell Hospital

NameWebsite
Ambassadors Hotelwww.ambassadorshotellondon.com
Bailey's Millenniumwww.millenium-hotels.com
Brunel Hotelwww.crystalhotels.co.uk
Copthorne Tara Hotel * www.millenium-hotels.com
Cranley Hotelwww.thecranley.com
Derby Hotelwww.hotelderbylondon.com
Doubletree by Hilton Hotel London -...doubletree1.hilton.com
Grange Fitzrovia Hotelwww.grangehotels.com
Grange Rochester Hotelwww.grangehotels.com
Holiday Inn Kensington Forum London www.hikensingtonforumhotel.co.uk
Hotel Oliver www.hoteloliver.co.uk
Jurys Inn Chelseawww.jurysinns.com
K K Hotelswww.kkhotels.com
Kensington Court Hotelwww.kensingtoncourthotel-london.co.uk/
Kensington Park Hotel (Thistle Hotels)www.thistlehotels.com
London Lodge www.londonlodgehotel.com
London Town Hotel www.londontownhotel.co.uk
Majestic Hotel 
Mercure London Kensington Hotel *www.mercurekensington.com
Premier Travel Innwww.premiertravelinn.com
Regent Palace Hotelwww.regentpalacehotel.co.uk
Royal Garden Hotelwww.royalgardenhotel.co.uk
Strathmore Hotel (Grange Hotel Group)www.grangehotels.com
The Bentleywww.thebentley-hotel.com
The Kensington Close Hotel and Spa *www.kensingtonclosehotel.com
The Kensington Hotel www.doylecollection.com
The Marriott Hotel * www.marriott.com
The Parkcity *www.theparkcity.com
The Regency Hotelwww.regency-london.co.uk

Διαμερίσματα κοντα στο Νοσοκομείο Bupa Cromwell

Serviced Apartments near Bupa Cromwell Hospital

NameWebsite
Beaufort House * www.beauforthouse.co.uk
Chelsea Cloisterswww.chelseacloisters.co.uk
Cheval Apartmentswww.chevalresidences.com
Citadineswww.citadines.com
Crowne Plaza London - St Jameswww.london.crowneplaza.com
Fraser Suites Kensingtonkensington.frasershospitality.com
Point West Apartments*www.crownlawnapartments.com/kensington.h
Presidential Apartments Kensingtonwww.presidentialapartments.co.uk
Sherborne Court 
Supercity - Templeton Placewww.supercityuk.com
Sydney House Chelseawww.sydneyhousechelsea.com
Contact us at Bupa Cromwell Hospital IPC
Call Bupa Cromwell Hospital

Καλέστε το Διεθνές Κέντρο Ασθενών στο
+44 (0)20 7460 5660

Δεχόμαστε τις κλήσεις σας από τις 9πμ-5.30μμ από Δευτέρα έως Παρασκευή.

Call back from Bupa Cromwell Hospital

Μπορούμε να σας καλέσουμε πίσω

Μπορούμε να σας καλέσουμε πίσω σε μια πιο βολική ώρα για εσάς. Παρακαλώ σημειώστε οτι αυτό θα γίνεται μόνο κατά τη διάρκεια των ωρών λειτουργίας, όπως αναφέρθηκαν παραπάνω.

Fax Bupa Cromwell Hospital

Μπορείτε να στείλετε φαξ στο
+44 (0)20 7460 5833

Email Bupa Cromwell Hospital

Μπορείτε να στείλετε email στο Διεθνές Κέντρο Ασθενών

Στείλτε μας τις ερωτήσεις σας και θα σας απαντήσουμε το συντομότερο δυνατό.